Asset Publisher Asset Publisher

JESTEŚMY NA FACEBOOKU

Ruszył oficjalny profil facebookowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie, na którym można znaleźć codzienną porcję leśnych ciekawostek.

Fanpage jest skierowany nie tylko do miłośników lasu, przyrody i leśnictwa, lecz także do osób, które dotychczas nie były zainteresowane działalnością Lasów Państwowych.  

Jeśli chcecie Państwo na bieżąco śledzić informacje, m.in. z zakresu gospodarki leśnej i historii leśnictwa, poznawać ciekawostki dotyczące darów lasu, najlepsze sposoby na spędzenie wolnego czasu w lesie oraz miejsca na terenie lubelskich lasów, które trzeba zobaczyć, zajrzyjcie koniecznie na profil facebookowy RDLP w Lublinie. Wizytę na naszym fanpage’u umili widok pięknych leśnych krajobrazów oraz informacje dotyczące rzadkich i chronionych gatunków roślin i zwierząt występujących w lasach Lubelszczyzny.

Najpopularniejsza platforma mediów społecznościowych to znakomite miejsce do dialogu i edukacji, dlatego zapraszamy zarówno do obserwowania, jak i czynnego udziału w życiu profilu facebookowego lubelskiej dyrekcji – komentowania postów i zdjęć, zadawania pytań oraz promowania naszego profilu wśród znajomych.

 

Oprócz autorskich postów, na oficjalnym profilu RDLP w Lublinie pojawiają się również najciekawsze informacje, które można znaleźć na profilach poszczególnych nadleśnictw. Zachęcamy do odwiedzania ich profili.