Asset Publisher Asset Publisher

ZASŁUŻONA EMERYTURA

Po 35 latach pracy na rzecz Lasów Państwowych na zasłużoną emeryturę odeszła Pani Janina Giermaz, pierwsza i jak dotąd jedyna kobieta piastująca stanowisko nadleśniczego w historii RDLP w Lublinie.

Jest absolwentką Wydziału Leśnego na Akademii Rolniczej w Krakowie. Od początku pracy w LP była związana z Nadleśnictwem Biała Podlaska, gdzie na przestrzeni lat przeszła wszystkie szczeble kariery zawodowej, począwszy od stażysty aż do nadleśniczego.

Jej ostatnim miejscem pracy było Nadleśnictwo Chotyłów, gdzie od stycznia 2016 roku sprawowała funkcję nadleśniczego. Przez niespełna dwa lata pracy zdążyła zaskarbić sobie przychylność pracowników tamtejszej jednostki, którzy wypowiadają się o niej w samych superlatywach. –Zapamiętamy ją jako osobę ze świetnym przygotowaniem merytorycznym, ogromną wiedzą, dużym bagażem doświadczeń zdobytych podczas pracy na różnych stanowiskach, wysoką kulturą osobistą i taktownym stosunkiem do współpracowników. Jej konsekwencja w dążeniu do realizacji zamierzonych celów może stanowić przykład do naśladowania – podkreślają leśnicy z Nadleśnictwa Chotyłów. Podobnie zapamięta ją brać leśna z terenu lubelskiej dyrekcji.

Życzymy powodzenia w realizacji dalszych planów i zamierzeń, wspieranych dobrym zdrowiem i zasłużoną satysfakcją z zawodowych dokonań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Była już Pani Nadleśniczy Nadleśnictwa Chotyłów będzie mogła teraz w całości poświęcić się jednej ze swoich największych pasji jaką jest pielęgnowanie ogrodu.